Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Samsung Electronics (MZ-V8V500B/AM) 980 SSD 500GB - М. 2 NVMe Интерфејс Внатрешни Цврста Состојба Диск со V-NAND Технологија

Samsung Electronics (MZ-V8V500B/AM) 980 SSD 500GB - М. 2 NVMe Интерфејс Внатрешни Цврста Состојба Диск со V-NAND

DEN 1439.76
 

Производот е достапен
Достапност

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .НАДГРАДБА НА ИМПРЕСИВЕН NVMe БРЗИНА Дали ви треба поттик за игри или лесна работа за тешки графика, 980 е паметен избор за најдобро SSD перформанси.Се ОДЛИКУВА СО БРЗИНА 980 испорачува вредност, без да се жртвува последователни читај/пишувај брзина до 3,500/3,000 MB/s, Уред поддржува Режимот на мирување.ЗАДРЖИ се ДВИЖИ СО ПОЛНА СИЛА се Задржи на ЧЕКАЊЕ на вашиот SSD работи на нејзиниот врв со Целосна Власт на Владата, која дискови континуирано и конзистентно високи перформанси.СИГУРЕН ТЕРМАЛНА КОНТРОЛА 980 користи никел слој да ви помогнат да управувате со контролер е топлина ниво и топлина засилувач етикетата за да овозможи ефикасна топлинска контрола на NAND чип.SMART ТЕРМИЧКИ РЕШЕНИЕ Вградени со Samsung е сечење на работ термална контрола алгоритам, 980 управува со топлината на својата сопствена да ја испорача издржливи и сигурни перформанси, а минимизирање на перформансите на струја за време на продолжената употреба.SAMSUNG ВОЛШЕБНИК СОФТВЕР за Следење вози здравје, оптимизираат перформанси, заштита на вредни податоци и да примате ажурирања важно со Волшебник за да се осигура дека вие сте секогаш добивање на најдобри резултати надвор од вашиот SSD.Сите фирмверот и компоненти, вклучувајќи Samsung е светски познатиот DRAM и NAND, се произведени во куќата, дозволувајќи им на крај до крај интеграција за квалитет можете да им верувате.

Кон својствата

Производи во категоријата