Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Микро Трговец 2 парчиња Мотоцикл Рамна Гора, ПРЕДВОДЕНА Пак Сигналот Индикатор Килибар Лево Десно

Микро Трговец 2 парчиња Мотоцикл Рамна Гора, ПРЕДВОДЕНА Пак Сигналот Индикатор Килибар Лево Десно

DEN 352.56
 

Производот е достапен
Достапност

Одговара за сите универзални 12 V мотор.Ниска потрошувачка на енергија, повеќе траен отколку конвенционалните светла.Секоја Светлина со 9 КОМПЈУТЕРИ ултра сјајна LED.Водоотпорен, практична и издржлива.Големина : 7x3.5x2.5cm ; Материјал : Урнатини, Пластика, Леќа.Објектот Описи : -Висок квалитет позлатен ABS пластика за домување.-Одговара за сите универзални 12 V мотор.-Тоа високо зголемување на видливоста на вашиот автомобил во текот на денот и ноќта.-За да се подобри возачки безбедност.-Ниска потрошувачка на енергија, повеќе траен отколку конвенционалните светла.-Секоја Светлина со 9 КОМПЈУТЕРИ ултра сјајна LED.-Водоотпорен, практична и издржлива.Пакет : 2x Мотор LED Пак Сигнал Light Item Спецификации : Материјал : Урнатини, Пластика, Lens Size : 7x3.5x2.5cm Light боја : Amber Voltage : 12 VBrand : Unbranded/Generic MPN : [AUTO ПОПОЛНИ EAN].

Кон својствата

Производи во категоријата