Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BindMaster Продолжување Кабелот /Жица Моќ Кабел, Внатрешна /Надворешна, 16/2, 3 Штекер, 20 Метри, УЛ Наведени, Црна

BindMaster Продолжување Кабелот /Жица Моќ Кабел, Внатрешна /Надворешна, 16/2, 3 Штекер, 20 Метри, УЛ Наведени,

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа Екстензија Кабелот моќ лента обезбедува три 3 prong места.Таа се протега вашиот стигне до места со 12 до 15 метри; зад големи мебел, од AC да штекер, на градилиштата, или моќ ленти исполнет со гломазна моќ адаптери.Тоа е загарантирана да биде решение за вашиот дом или канцеларија потреби.

Кон својствата

Производи во категоријата