Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JANDJPACKAGING HTV преносот на Топлината Винил Пакет - 43 Пакет 12 x 10 СТП Железо на Винил за Т-Маица, 32 Избрани Бои HTV Винил за Cricut, Силуета Камео или Топлина Притиснете Машина

JANDJPACKAGING HTV преносот на Топлината Винил Пакет - 43 Пакет 12 x 10 СТП Железо на Винил за Т-Маица, 32 Избрани

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

2020 АЖУРИРАНИ HTV ВИНИЛ -Нашите преносот на топлината винил листови е тенок со одличен димензионална стабилност и многу добро сечење апликација карактеристики.Дебелината на htv пакет е многу тенка ,па така' лесно да се намали со повеќето сечење машини.И поддршка е белата боја, која е лесно да се слој и разликување на сечење страна.ЛЕСНО Нашите htv винил пакет е SGS заверена еко-пријателски со супер еластичност и мекост,и совршен за украсување децата облека и додатоци.Чувајте ги вашите деца се безбедни, стилски, и хемиски слободни.Добар избор за Божиќ и роденден подарок за вашите креативни деца или пријатели.ИЗДРЖЛИВИ& МАШИНА ПЕРАТ - СТП HTV Винил пакет е лесно да се справи во споредба со другите марки,лесно за почетници да се користи.Нашите htv преносот на топлината винил пакет е прилично леплива, тие се придржуваат до ткаенина беспрекорно и се задржа и во миење.Перење тест : 40 степени, повеќе од 50 пати,30 мин./време.Обратна мијат ќе биде подобро.ЖИВОПИСНИ БОИ - 12" X 10" 42 пакет htv преносот на топлината винил пакет во 32 различни бои, 5 црна htv снопови и 5 бела железо на винил пакет и 30 Избрани Бои,На htv винил додатоци вклучуваат 1 пакет тефлон лист.Беспрекорно се интегрира со Силуета,Камео и Cricut машини. 【ГОЛЕМА УСЛУГА】Ние стоиме од страна на квалитет и флексибилност на нашите htv преносот на топлината винил пакет.Вашето задоволство е наша НЕМА.1 приоритет.Ако вашиот железо на винил пакет не вршат да се вашите очекувања, тоа е едноставно да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.

Кон својствата

Производи во категоријата