Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ајакс Научни Пластични Аквариум Преносни Сад, 11 Должина

Ајакс Научни Пластични Аквариум Преносни Сад, 11 Должина

DEN 639.36
 

Производот е достапен
Достапност

Аквариум преносни сад.Користете го овој здрав транспарентна пластика контејнер за риби, растенија, или мали животни.Карактеристики snap-на вентилирани капак со рачки и вграден во зголемувачот. 11-инчи Должина.Ајакс Научни Аквариум преносни сад.Користете го овој здрав транспарентна пластика контејнер за риби, растенија, или мали животни.Карактеристики snap-на вентилирани капак со рачки и вграден во зголемувачот. 11-инчи Должина.

Кон својствата

Производи во категоријата