Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fursom 9 1080P Копија Камера Полнење со 4 Камери, Жичен Камион Обратна Камера, IP69 Водоотпорен, Quad Сплит Екран, Ноќно Задните Приказ, Изградена-во DVR, 32GB SD Картичка Поддршка К

Fursom 9 1080P Копија Камера Полнење со 4 Камери, Жичен Камион Обратна Камера, IP69 Водоотпорен, Quad Сплит

DEN 9839.76
 

Производот е достапен
Достапност

На екранот може да се подели во четири за да ги видите сите камери во исто време или на еден камерата во целосен екран.Пакет Содржина Rear View Camera x 2 Страна Поглед на Камерата x 2 9 "Следење x1 33ft Видео Кабел x2 66ft Видео Кабел x2 32 G SD Картичка x1 Кабелот за Напојување x1 Сонцето Стакло x1 Далечински x1 Фан-во облик на Заградата & Налепница x1 U-облик Заградата & Налепница x1 монтажа Додатоци x 1.Ние сме врзани за вашето возење безбедност.Лесно да ги промените прилагодувањата на екранот притиснете " CH-" копчето за.Фан-во облик на Заградата Монтажа Лесно да се инсталира со налепница обезбедени.Две-Начин на Следење на Монтирање на Вашиот монитор е напојуван со две трибини кои нудат опции за идеален за монтажа решение во вашето возило : U-облик Заградата Монтажа Тоа е дизајниран за да позиција на следење на рамна површина (односно, цртичка) во хоризонтална положба.Стенд агол може да се прилагоди од страна на расклатување своите четири монтажа гром копчиња.Исто така, камери може да издржи екстремни температури од -4°F - 176°F, работи совршено во секој weathers.ВИДЕТЕ ПОВЕЌЕ РЕКОРД ПОВЕЌЕ : Двете задни видите и страничниот изглед камери карактеристики 170° широк приказ леќа ви овозможи да видите повеќе детали околу вашите возила.Стенд може да се прилагоди на саканиот агол на гледање.128 GB SD Картичка (Пакет доаѓа со 32 G SD-Картичка) Јамка снимање DVR функција ви овозможува задржи видео во SD картичка, можете да репродукција на видеа на мониторот или компјутер.DEISNED ЗА ГОЛЕМИ КАМИОНИ : Компатибилен со 9-36 V возила како што се RV, Автобуси,Комбе, Камион Камиони, Camper, 5 Тркала Приколка, итн.DVR функција и вграден во 32 GB картичка ви овозможува заштеда на видеа од Почетокот на снимањето.ПОДОБРО ВИЗУЕЛНО ИСКУСТВО : Ова Fursom копија камери систем усвои 4 x 1080p со висока дефиниција камери и големи 9 инчен монитор за да ви овозможи појасно и повеќе природна слика без боја засенчување или преголема екпозиција.

Кон својствата

Производи во категоријата