Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DuraHome - Достав Контејнерите со Капаци Leakproof - 40 Пакет BPA-Free Пластични Microwaveable Јасно Храна Контејнер за Складирање Премиум Тешки-Должност Квалитет, Замрзнувач & машина ?

DuraHome - Достав Контејнерите со Капаци Leakproof - 40 Пакет BPA-Free Пластични Microwaveable Јасно Храна Контејнер

DEN 526.80
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет на 40 - Трајни тешки, BPA free пластичен контејнер 1 lb (16oz.).Контејнери и капаци се микробранова-безбедно, замрзнувач безбедно, машина за миење садови безбедно ( врвот рек препорачува), пластовидно, обновливи и течење доказ.Премиум квалитет, потрајни од просечната сад.Тесни запечатување капаци за истекување-доказ за складирање.Одличен за кујна употреба и угостителство.Совршен за чување на супи, сосови, салати, храна за бебиња, преливи, овошје и здрави закуски.Идеален контејнери за оброк првично, излети и кампување.Одлична за сите видови на чување, користи, вклучувајќи храна, накит, домашно лигите, уметности т треба да се користи повеќе јадења да се јаде вкусен оброк.Овие контејнери лесно да издржи екстремни температури - од микробранова на замрзнувачот (до 250 степени Фаренхајтови).Одлично за јадење prepping, дел контрола и складирање на остатоци.Продавница за храна, закуски, канцелариски материјали, лигите, играчки, лабава промена - можностите се бескрајни!.Замрзнувач Безбедно машина за миење Садови Безбедно Микробранова Безбедно 100% BPA free Течење-proof Interchangeable капаци Пластовидно.

Кон својствата

Производи во категоријата