Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
【Надградба】 CaliHutt 20V/60V/120V MAX 9600mAh Замена на Батеријата за Flexvolt MAX DCB606 DCB612 DCB606-2 DCB609-2 DCB205 DCB204 DCB206 Cordless алат Литиум-јонска Батерија

【Надградба】 CaliHutt 20V/60V/120V MAX 9600mAh Замена на Батеријата за Flexvolt MAX DCB606 DCB612 DCB606-2 DCB609-2

DEN 1967.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔【Голем Капацитет】20 V/60 V/120 V 9.6 Ах Реалните капацитети и врвот На одделение литиум-јонска батерија клетки обезбеди 4x повеќе траење, 6x подолготрајни полнење од стандардните литиум-јон батерии. ✔【Dual-Напон За Флексибилност & 100% Одговара】Компатибилен со 20 V MAX, 60 V МАКС и 120 V MAX уреди.Автоматско префрлање на напон кога ќе го смените tools.(Совршено да се Вклопи во сите 20 V Li-ion Батерија Полначи ✚ Замена за 20 V/60 V Литиум Батерија.). ✔【3 LED индикатори & Бесплатно Брз】Полни побрзо ✚ Кога ќе го притиснете копчето, 3 LED индикатори покажуваат на наполнетост на батеријата и употребата нивоа. ✔【Интелигентна Заштита】Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста. ✚ Без меморија ефект,може да се чува, обвинет или празни како што е потребно, без губење на капацитетот.(CE/ ROHS / PSE сертификат.). ✔【 Она Што Ќе Добиете За ?】1* 9.6 Ах Замена на Батеријата за DCB606 20 V/60 V/120 V(60 V*2) Батеријата+ 1* Прирачник за Корисникот + Одлична Услуга : {Слободни наплата или замена за ЕДНА година !!} & {24*7 часа брза услуга по продажбата.}.Компатибилен со сите 20 V max полначи. (Како што се DCB107 / DCB115 / DCB118 / DCB104 / DCB102 .. ). ( Замени за 20v батеријата: ). ( Замени за 60v батеријата: ). 1 *пакет за Замена на Батеријата за DCB609 20-V/60-V/120-V батерија 9.6-Ах. 1 *Прирачник За Корисникот.Cali Hutt произведува моќ алатка батерии на најдобар квалитет и стабилност, поради што Cali Hutt производи се изработени со највисок квалитет на материјали , и сите Cali Hutt батеријата пакети биле тестирани од страна на производителот, пред да се даваат на клиентите. [ Компатибилен со Полнач: ].Компатибилен со сите 20 V max полначи. (Како што се DCB107 / DCB115 / DCB118 / DCB104 / DCB102 .. ). -. [ Компатибилен со алат: ].Прекинувачи на напон за работа со 20 V MAX, 60 V МАКС, и 120 V МАКС(2 x 60 V) tools.Како што вашиот ПЛЕВЕЛ ЈАДЕ / STRING ТРИМЕР / ВЛИЈАНИЕ ПИШТОЛ / ПИЛА / РОТАРИ ЧЕКАН / RECIPROCATING ВИДОВ / ЧЕКАН ВЕЖБА / ВОЗАЧ / АГОЛ МЕЛНИЦА и така натаму. -. [ Замена за flexvolt батеријата: ]. 100% може да го замени Flexvolt батеријата. ( Замени за 20v батеријата: ).N123283, N123282, DCB201-2, DCB200, DCB201, DCB203, DCB204, DCB205, DCB181-XJ, DCB181, DCB180. ( Замени за 60v батеријата: ).DCB606, DCB612, DCB606-2, DCB609, DCB609-2, DCB204, DCB205, DCB206.

Кон својствата

Производи во категоријата