Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ANGGOER Работи Светла за Тркачи 500 Lumens 3 Начини Ноќ Одење Кампување заштитна Опрема, Батерија LED Светилка Рефлексивни Градите Светлина со Текст Излезна Порта Предупред?

ANGGOER Работи Светла за Тркачи 500 Lumens 3 Начини Ноќ Одење Кампување заштитна Опрема, Батерија LED Светилка

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Излезна порта може да им даде на вашиот телефон за итни случаи се користат како енергија банка. - 3 Начини : .Материјал : ABS.Изберете led работи светлата на владата како што треба. - Една големина одговара на сите.Тежина : 0. Целосно наполнета кога не се користи за долго време;.Кампување светилка лесно обвинет од страна на компјутер, моќ банка (напон на Полнење : 3.Тежина : 0.Предности на производите : .Белата пред светло, црвено предупредување светлото, и екстра reflectors на прилагодливи сребрена боја ремени, тие ќе ви помогне да се види и да се види во темнината повеќе лесно и јасно, да ги обезбеди сите вас-коло заштита. - LED градите светилки со рефлексивни вест опрема има 500 lumens, светне главата видливост 0-25 метри. 【3 НАЧИНИ + МОЌ СЛЕДИ】Куче светла за ноќта одење 500 lumens led deisgn овозможи 0-25 метри видливост.ANGGOER рефлексивни работи менувачот Е ВАШИОТ ПРВ ИЗБОР за кампување светла, џогирање светла, куче одење светла, риболов, светлината итн.Ноќта работи на опрема, исто така, може да се користи како енергија банка за мобилни електронски уред. Не користите светлината директно во очите, особено за децата.Ултра Сјајна, 500 lumens е светла доволно да светне долго растојание(0-25 метри). 3 Начини : Висок-Низок Strobe. Дали луѓето се види што од предната и задната страна?YES (да).Овој производ е дизајниран за употреба повеќенаменското.Супер лесни, не бие, да ги задржи стабилен кога ќе одам горе или се кандидира надолу. - Joggers светлина батерија (типичен usb кабел е вклучен) .во раните утрински или темна ноќ. - ултра светли пред светлина + црвено светло назад + рефлектор сребрен материјал, за околу рака, оние сите ви даде целосна заштита.Време на Целосно Наполнета : 5.Прилагодливи безбедност светла рефлексивни рака max градите обемот 122 cm/48.Секогаш можете да го носите во вашата торба, чанта, џеб, багаж, ранец, автомобил или мотор и да имаат безбедност на светлината секогаш со вас.5 Hours Run Време : 3-6 Hours Material : ABS.Rechargeble батеријата, обновливи и може да се користи за повеќе од пет години;. Колку долго е батеријата?Е тоа батерија?. 3 режими, голема греда, ниска зрак, и strobe.Едноставно, но ефикасно решение за вашето ноќно време авантури.Работи Време : 3-6 Часа.Работи вест светлина со флексибилни за прицврстување на појас со прилагодлива должина која обезбеди удобно се вклопуваат за повеќето различни тип на тело.Оваа светилка остава рацете слободни за други активности.На фестивалот опрема, Божиќ hollyween роденденски подарок за вашиот љубовник/велосипедист. Не одење светлина навистина да се подобри вашата безбедност?YES (да).И светилка за трчање време на полнење за 5.Градите светлина за извршување на функции 3 кул бело режими:силна ниско-strobe и нашите работи вест светлина нивото на батеријата може да биде предмет на мониторинг во реално време.Понекогаш како итен моќ банка, има една излезна порта за мобилни електронски уред.Изберете led работи светлата на владата како што треба.Strobe зрак, се работи за 6 часа.Зрачењето Растојание : 0-25 метри.【СИТЕ ОКОЛУ ЗАШТИТА】2022 Нова надградба работи светлина за тркачи, на 90 степен прилагодливи зрак направи да ја прилагодите светлината се како вашата потреба, кога ќе одат горе или се кандидира надолу.

Кон својствата

Производи во категоријата