Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Edding Прстен Перница 15 * 15cm Мини Свадба Прстен Перница Двојно Срцето Кристал Перница Bearer-Бела

Edding Прстен Перница 15 * 15cm Мини Свадба Прстен Перница Двојно Срцето Кристал Перница Bearer-Бела

DEN 518.40
 

Производот е достапен
Достапност

ДЕЛИКАТНА ДИЗАЈН : Сите се покриени со мека бел сатен ткаенина и опремен свилен кралската сатен лента лак.Корпата е со соодветна големина, prefect за млади цвет девојка да се носат и голема за задржување на цвеќе или ливчиња од роза.ШИРОКО се КОРИСТИ : Совршен и трендовски за свадба, бебе туш, специјални прилики, куќи за гости, клубови, дома страни.За да додадете селски шарм на вашата свадба или на посебен повод оркестарот.SERVICE : Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефект, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% рачно изработени и висок квалитет со мазна и мека сатен ткаенина.Разубавувањето : кристал, лента.МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО : Тоа е доволно мала да се вклопи во твоите најдобри човек или groomsman е џеб.Опис : Нето тежина : Околу.57g.Главен Материјал : Сатен.Објектот Големина : Прибл.(L*W)15*15cm/5.9*5.9 инчи.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 buc Свадба прстен перница.

Кон својствата

Производи во категоријата