Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HTTMT - Чад LED Задни Пак Сигнал Светлина Компатибилен со 2003-2012 CBR 600RR/ 2004-2010 CBR 1000RR / 1999-2000 600/F4 2001-2007 600/F4i [P/N: MT303-006]

HTTMT - Чад LED Задни Пак Сигнал Светлина Компатибилен со 2003-2012 CBR 600RR/ 2004-2010 CBR 1000RR / 1999-2000

DEN 270.96
 

Производот е достапен
Достапност

Бренд : HTTMT.Леќа Боја : Бриши / Светла Боја : Жолто.Мерење : 1.9 инчен x 1.14 инч.Секоја светлина има 15 ултра светла килибар Led диоди монтирани зад објективот.Атрибути : Мал дијамант изглед додава визуелни поднесе жалба до вашиот motorcycle Super светла,ниска потрошувачка на енергија,долг-lasting Top Квалитетни LED со 50,000 час животен век & ниска потрошувачка на енергија, повеќе траен отколку конвенционалните светла.Брзо вклучување/исклучување на одговор time Perfectly одговара за обтекател holes Easy инсталација,нема дупчење / измена required No загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки, поефикасно Технички карактеристики : Материјал : ABS пластика за домување, PC леќа Led кол(секоја сијалица) : 15 Работен напон : DC 12 VLens димензии(прибл.) : 1.97" x 1" (5*2.5 cm) Wattage : вкупно 0.5 W, Должина на Кабел : 25cm(9.8") светла боја : amber Apply Да : го сигнал светлина/страна светлина/индикатор light Instructions : не included2-жица врска : Жолта, позитивна, црна за негативни Пакет се Вклучени : Еден пар на мотоцикл пак сигнали Fitment : 2003-2012 CBR 600 RR 2004-2010 CBR 1000 RR 1999-2000 CBR 600/F4 2001-2007 CBR 600/F4i.

Кон својствата

Производи во категоријата