Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
AQUAFIT 1 Галон Шише за Вода со Слама Мотивациони Шише за Вода Големо Шише за Вода со Слама Еден Галон Вода Шише Вода на Југ 1 Литри Вода на Југ со Време Маркер Секојдневн

AQUAFIT 1 Галон Шише за Вода со Слама Мотивациони Шише за Вода Големо Шише за Вода со Слама Еден Галон Вода

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

Следи колку пиете - Нашите еден галон шише за вода доаѓа со текот на времето маркери + мотивациони цитати на страна, па можете да ги видите вашите дневни вода доза и да се остане на патеката се исполнат вашето здравје и фитнес цели.Големите 1 галон капацитет - Нашите литри вода во шишиња се издржлив, лесен и пренослив.Пијат сите водата треба и да заборавите за refills : овој дневен шише за вода е добра за on-the-go начин на живот!. 3 различни капаци вклучени - Ова 1 литри вода jug вклучува 2 заменлив 100% течење-доказ капаци, еден со силиконски слама и еден без.Вклучете стил според вашиот пиење предност, активност и многу повеќе!.Бонус додатоци - Сите наши вода jugs вклучуваат корисни ракување со рака, како и бонус за чистење со четка за да се направи чистење на нашата шише уште полесно.Услуги на клиентите - ве Молиме, доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со Aquafit секојдневно шише за вода со време маркер ве молиме дофат, преку и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. 1 Галон Шише За Вода Со Време Маркер Шише Сива.

Кон својствата

Производи во категоријата