Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пред Осветлена LED Светло До Двојно Ирваси и Санки Сет, Акрилик Божиќ Одмор Бројки Декорација за Тревник Градина Затворен за Употреба на Отворено (Мулти)

Пред Осветлена LED Светло До Двојно Ирваси и Санки Сет, Акрилик Божиќ Одмор Бројки Декорација за Тревник Градина

DEN 1439.76
 

Производот е достапен
Достапност

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : санки на Дедо мраз оркестарот парче со две 31.1 инчи висок reindeers и 19.6 инчи долго санки.Тоа е совршена големина за да се прикаже на екранот на градина или влез.ТРАЕН ИЗДРЖЛИВОСТ : Направена од насоки на сјајот акрилик откачи околу метална рамка, тие прекрасно отпорни на временските за употреба на отворено во текот на празниците.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : 30 V ниско-напонски излез, која е безбедно да се користи.Nvironmentally пријателски и заштеда на енергија, останатите кул, дури и по долго работно време.ЛЕСНО ПОСТАВУВАЊЕ : Ние обезбеди се што ви треба да се постави за да се направи собранието лесен и удобен.Можете да го поставите во вашата дневна соба, гаража или било поголем простор.УБАВА ВНАТРЕШНА ИЛИ НАДВОРЕШНА ДЕКОРАЦИЈА : око-фаќање на декорација може да додадете шарм на вашиот одмор.Можете да се прикаже во вашата дневна соба, тремот, двор или други активности на отворен простор.Пред Осветлена LED Светло До Ирваси и Санки Сет, Акрилик Божиќ Одмор Бројки Декорација за Тревник Градина Затворен Отворено Use Features Reindeer : 31.1"*24"*1.5"Санка : 18.5"*19.6"*13"светла Боја : White LED Количина : 120 Power Набавка : IP44/UL заверена трансформатор plug Voltage : 30v/2.7 w Power Кабел : 5m The Ирваси и Дедо мраз Санки оркестарот е украсена со 120 УЛ LED светла.Оваа декоративни сет, со своите цврсти метални, се пали празнична атмосфера на твојот дом.Одличен декоративен дел на дворот, дек, тремот, патио или секаде каде што е поставена, оваа осветлен екранот може да биде поставен во затворен или отворен локации.

Кон својствата

Производи во категоријата