Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Osborne 120356-1000-053 Контрола Трансформатор 50-1000-053-OT

Osborne 120356-1000-053 Контрола Трансформатор 50-1000-053-OT

DEN 2337.60
 

Производот е достапен
Достапност

PN : 120356-1000-053 1203561000053 Основно Volts : 240x480 Средно Volts : 120 Phase : Еден Херц : 50/60 k VA : 1.0 Тежина : 25 Куќиште Оценка : Изолација Класа : 416-105 Изолација Систем : 180 C Температура се Зголеми : 115 C.

Кон својствата

Производи во категоријата