Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mallofusa Пред се Претвори Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Замена Компатибилен за BMW F650GS 1997-1999 Ducati 748 916 996 Чудовиште 1997-2000 Buell М2 1997-2001

Mallofusa Пред се Претвори Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Замена Компатибилен за BMW F650GS 1997-1999

DEN 527.76
 

Производот е достапен
Достапност

СОСТОЈБА : 100% сосема нов мотор пак сигнал светлина lense маска, изработени од квалитетна пластика, да се обезбеди соодветна fitment и долготрајни перформанси.Подобрување на изгледот и стилот на вашето возило.КАРАКТЕРИСТИКИ : Во добра употреблива состојба.Заштитете го вашиот индикаторот за напредок светлина од гребење и оштетување.Замени или надополни вашата оригинална или скршени еден со овој сигнал светлина домување школка.Домување боја : Clear (Како слики прикажани).FITMENT : Компатибилен за BMW F650 GS 1997-1999/ BUELL М2 1997-2001/ DUCATI 748 916 1997-1999/ DUCATI ЧУДОВИШТЕ 1997-2000/ DUCATI 996 996 SS 1994-2004, ве молиме проверете дали оваа светлина lense корица вклопува вашиот мотор пред да купите.ИНСТАЛАЦИЈА : Директна замена.Инсталација настава не е вклучена.Поставување на возило : Пред.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Пар x Мотоцикл Пред се Претвори Сигнал Светлина Капак (не вклучува светилки).Мотоцикл на Индикаторот за Напредок Пак Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Домување Школка Замена FITMENT : за 1997-1999 BMW F650 GS за 1997-2001 BUELL М2 за 1997-1999 DUCATI 748 / 916 за 1997-2000 DUCATI ЧУДОВИШТЕ за 1994-2004 DUCATI 996 / 996 SS ве Молиме бидете сигурни дали оваа точка одговара на вашиот мотор пред купување ОПИС : -Состојба : 100% Сосема Нова Светлина Lense Покрие-Материјал : Пластика -Домување Боја : Clear (Како слики прикажани) -Поставување на Возило : Пред Fitment Тип : Директна замена -Совршено одговара на вашите акции се претвори сигнали-Заштитете го вашиот напредок пак јачина на светлината од штета-Подобрување на нов изглед на вашиот мотор -Лесно да се инсталира.Нема промена бара ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Пар x Мотоцикл Пред се Претвори Сигнал Светлина Покривање ги Опфаќа Само не вклучуваат светилки ЗАБЕЛЕШКИ : 1. Ве молиме да се осигурате ако овој објект се претвори сигнал светлина lense поклопецот е оној што треба првите 2. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека на сликите се малку различни од реалните предмети, бидејќи секој монитор не е калибриран истиот.

Кон својствата

Производи во категоријата