Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Свадба Перница Свадба Перница Чипка Бисер Свадба Прстен Перница Сатен Цвет Перница Носач за на Плажа Свадба Беж

Свадба Перница Свадба Перница Чипка Бисер Свадба Прстен Перница Сатен Цвет Перница Носач за на Плажа Свадба

DEN 943.20
 

Производот е достапен
Достапност

SERVICE : Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефект, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.ПРИМЕНА : Бисер перница специјално создаден за да го носат свадба прстени за memento.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Мат сатен ткаенина со bowknot пред ,Моден дизајн и висок квалитет.УПОТРЕБА : Погоден за прикажување на прстени,ѓердани, нараквици и други накит.ДИЗАЈН : рака на грбот за прстен носител / page момче да се одржи Совршена за свадбена церемонија.Опис : Материјал : сатен.Големина : 20*20cm.Боја : беж.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.5.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1*Прстен Перница.

Кон својствата

Производи во категоријата