Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WORX WA3575 20V PowerShare 2.0 Ah Батерија

WORX WA3575 20V PowerShare 2.0 Ah Батерија

DEN 2376.00
 

Производот е достапен
Достапност

2.0 Ah литиум технологија трошоци брзо и овластувања вашиот cordless WORX алатка без самрак или одвод.Макс литиум батерии се полесни, поефикасен и бесплатно без меморија ефект.Вклучува индикатор систем за брзо батеријата преглед.Одговара на сите Worx 20 V Моќ Споделување на Тревник и Градина и Моќ Алатка Производи.

Кон својствата

Производи во категоријата