Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
14 x 48 од не 'Рѓосувачки Челик Работа Табелата со 12 Широк Двојно Ниво Overshelf | Метал Кујна Првично Табела & Shelving Комбо

14 x 48 од не 'Рѓосувачки Челик Работа Табелата со 12 Широк Двојно Ниво Overshelf | Метал Кујна Првично Табела

DEN 9358.80
 

Производот е достапен
Достапност

ДИМЕНЗИЈА : Табела Висина : 35" + Двојно Ниво Полица Висина 32" = Вкупна Висина 67".Достапни во должина од кои се движат форма 24" 72" и ширина кои се движат од 14" 30".Храната и течностите нема да се залепи или да го наруши интегритетот на површината.На нашите маси и двојно ниво полиците се NSF одобрени така што ги исполнува строгите јавните здравствени стандарди и прописи.Висина : 32" NSF Заверена Сите единици се пакуваат & испраќаат според индустрија најдобрите практики за да се обезбеди штета-слободен беспрекорна испорака и највисок степен на задоволство на клиентите.Комбо Сет : Нерѓосувачки Челик Работата на Маса со Поцинкуван Под Полицата + Нерѓосувачки Челик Двојно Ниво Полица Заеднички Апликации : Храна Првично Табела & Простор за Складирање За Комерцијални Кујна, Кујнски Остров Контра Продолжување Комунални Клупата за Продавница Професионална Работа Станица, Гаража Работа Клупата Перење Облека Виткање Маса Подготовка Setup месарница Спецификација на Производот Работа Маса од не ' Рѓосувачки челик worktable површина има свиткани рабови за безбедност и удобност.Собата е предаден срушени и лесно може да се состави од страна на едно лице во рок од 20-30 минути. 18 Мерач 430 Нерѓосувачки Челик Врвот Поцинкуван Прилагодливи Под Прилагодлива Полица нозете за да се компензира за нерамна кат Прилагодливи под полицата - одлично за складирање Табела Висина : 35" NSF Заверена Тешки & Здрав Двојно Ниво Полица Нерѓосувачки челик двојно ниво overshelf е монтиран на врвот на работна маса која овозможува да се додадете вредни простор за складирање на вашата кујна Долната полица е целосно прилагодливи.БЕЗБЕДНОСТА на ХРАНАТА : Од не ' рѓосувачки челик првично и Работата на Маса + Двојно Ниво Полица Комбо проекти се идеални за јадење подготовка, и комерцијални простори како ресторани и лична употреба во домовите.Am Good Понудата е горд на се едношалтерски за сите на вашиот ресторан снабдување потреби.Оваа табела и полица сет е специјално дизајнирана и готови за употреба во комерцијални или индустриски поставување, но е исто толку сигурен во својот дом.Тоа може да се удвои, како гаража workbench, алатка клупата, а градината или на отворено работа клупата и маса, или дизајн на табела за нацрти или архитектонско планирање.Тоа е одлична за домашни проекти како шиење, перење, или занаети па дури и може да се користи во кафетерии, janitorial простории, хотели и ресторани, канцелариски згради, болници, ветеринар клиники и многу, многу повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата