Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Fursom 1080P 9 Wired Копија Камера Систем, Жичен Камион Обратна Камера, IP69 Водоотпорен, Сплит Екран, DVR, Ноќно Задните Видите Страна Поглед Поддршка на Камерата за RV Camper Пикап

Fursom 1080P 9 Wired Копија Камера Систем, Жичен Камион Обратна Камера, IP69 Водоотпорен, Сплит Екран, DVR,

DEN 7199.52
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ПОДОБРО ВИЗУЕЛНО ИСКУСТВО : Ова Fursom копија камери системот донесен 3 x 1080p со висока дефиниција камери и големи 9 инчен монитор за да ви овозможи појасно и повеќе природна слика без боја засенчување или преголема екпозиција.На екранот може да се подели во четири за да ги видите сите камери во исто време или на еден камерата во целосен екран.НЕМА ПОВЕЌЕ СИГНАЛ ПРАШАЊА : Тоа ќе биде фрустрирачки и досадни со сигнал изгубени кога возите по автопат или наназад вашиот камион.Со овој жичен поддршка камера систем, нема потреба да се грижите за јачина на прашања како што се слика задоцнување, слика изгубени.Ние сме врзани за вашето возење безбедност.НЕМА место за СТРАВ ОД ЛОШИ WEATHERS : На обратен камери се IP69 водоотпорен оценет.Нема повеќе леќа вода или магла проблеми.Исто така, камери може да издржи екстремни температури од -4°F - 176°F, работи совршено во секој weathers.ВИДЕТЕ ПОВЕЌЕ РЕКОРД ПОВЕЌЕ : Двете задни видите и страничниот изглед камери карактеристики 170° широк приказ леќа ви овозможи да видите повеќе детали околу вашите возила.DVR функција и вграден во 32 GB картичка ви овозможува заштеда на видеа од Почетокот на снимањето.DEISNED ЗА ГОЛЕМИ КАМИОНИ : Компатибилен со 9-36 V возила како што се RV, Автобуси,Комбе, Камион Камиони, Camper, 5 Тркала Приколка, итн.Тоа ќе предизвика паркинг мрежа на линии на мониторот кога сте наназад, која ви помага паркинг вашиот прекумерно возила безбедно.Fursom 1080 P DVR 9" WIRED КОПИЈА КАМЕРА СИСТЕМ - Вашиот Сигурен Backer за Безбедно Возење и Обратен Спецификации Следи Големина : 9 инчен Камера Количина : 3 Сензор : CCD Монитор Резолуција : 1920 x 1080 P Камера Резолуција : 2 Мегапикселна Номинална Моќност : DC 9 V-36 V Работна Температура : -4°С - 176°F Камера Водоотпорен го Оценувате : IP69 K Паркинг Мрежа Согласност Со овој жичен копија камера полнење, тоа ќе се покаже на паркинг слика или паркинг помогне линии кога ќе се јават вашето возило.Можете исто така да го исклучите линии, ако не е потребно.IP69 K Водоотпорен На задните видите страна поглед камери се IP69 K водоотпорен оценет.Нема потреба да се грижите за секој дожд или магла добивање внатре, работи совршено, дури и во магла дена, истураше дожд и blizzard.Јамка Снимање Поддржува Max.128 GB SD Картичка (Пакет доаѓа со 32 G SD-Картичка) Јамка снимање DVR функција значи дека тоа автоматски ќе ги замени најрано видео кога меморијата е полна.Задржи на снимање прекрасни нешта на вашиот начин, и, исто така, даваат докази доколку било несреќа се случува.Што Ќе Добиете?Камерата x 3 9 " Следење x1 33ft Видео Кабел x2 66ft Видео Кабел x1 32 G SD Картичка x1 Кабелот за Напојување x1 Сонцето Стакло x 1 Далечински x 1 Фан-во облик на Заградата x 1 U-облик Заградата x 1 Инсталација Додатоци x 1.

Кон својствата

Производи во категоријата