Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
УЧЕЊЕ ПРЕДНОСТ Зебра Активност Ѕид Панел - Дете Активност Центар - Ѕид-Монтирани Играчка за Деца на Возраст од 18 МИЛИОНИ+ - Оркестарот за Спални соби и Места за играњ?

УЧЕЊЕ ПРЕДНОСТ Зебра Активност Ѕид Панел - Дете Активност Центар - Ѕид-Монтирани Играчка за Деца на Возраст

DEN 1209.36
 

Производот е достапен
Достапност

Се КОНВЕРТИРА ЅИДОВИ ВО ИГРАЛИШТА Наменета за години на возраст од 18 милиони+, ова убаво направено, дрвени зебра ѕид панел карактеристики 8 тврдо, геометриски форми кои гнездо во рамките на нивните соодветни светло обоени кружни сечење испис.ДИЗАЈНИРАН ЗА МАЛКУ ЛУЃЕ Целосно тестирани според највисоките потрошувачите стандарди, ова зебра ѕид-монтирани активност центар може да се монтира на правото висина за млади оние.ЛЕСНО СОБРАНИЕТО И мала ТЕЖИНА панел вклучува поправање на дупки и приврзаност завртки за лесно монтирање.ОДЛИЧНА ИНТЕРАКТИВНА ЅИД ОРКЕСТАРОТ Бараат да ги красат вашите деца е спалната соба или на игра област?Оваа shapey зебра панел ќе додадете забавна функција да било простор без да се зема просторија на подот.УЧАТ ПРЕКУ ИГРА И-Зебра Активност Ѕид Панел помага да се изгради моторни вештини, рака-око координација, описен јазик, броење, бојата, формата, просторот и расудување вештини.Се СОБЕРАТ НА СЕТ Нашиот ѕид панели изгледаат одлично на нивните сопствени, плус тие гнездо веднаш до едни на други на ѕидови така може да се соберат на сет!Додадете нашите Жаба Ѕид Панел (производ број #50679) и нашите Коњ Ѕид Панел (производ број #50678) за дури и повеќе забавна игра.ЗА ЦЕНТРИ, ДОМОВИ И чекалните Се wall-монтирани, панел не окупираат подот, што го прави идеален ресурси за да се задржи деца забавувате додека чекате за на лекар.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ѕид панел мерки 22.3"L x 14.8"W, што го прави идеален за поединец или група игра.Максималната длабочина тоа дуе од ѕидот е 1.3".На Зебра Активност Ѕид Панел помага да се развие моторни, заеднички игра, комуникациски, јазични и почетокот на математички вештини.Панел содржи 8 тврдо, геометриски форми кои гнездо во рамките на нивните соодветни светло обоени кружни сечење испис.Изградени со МЕДИЈАПАН.Панел вклучува своето поправање на дупки и доаѓа со завртки.Големина на панел : 22.3"L x 14.8"W. максимална длабочина тоа дуе од ѕидот е 1.3".

Кон својствата

Производи во категоријата