Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ATDAWN Сет од 3 Запалени Подарок Кутии, Божиќ Украси, Сребро се Поклонат Пред осветлена Моментов Кутии, Божиќ Дома Подарок Кутија Декорации

ATDAWN Сет од 3 Запалени Подарок Кутии, Божиќ Украси, Сребро се Поклонат Пред осветлена Моментов Кутии, Божиќ

DEN 719.76
 

Производот е достапен
Достапност

Овие запалени подарок кутии се направени од цврст метал рамка и се покриени со високо-квалитетни материјали со метални искра ефект, што го прави весели празник изјава за Божиќ внатрешна или надворешна декорација.Сет од 3 Божиќ подарок кутии вклучува : Мала, 5.1" sq.x 5" H, Средни, 6.1" sq.x 6" H, Голем, 7.5" sq.x 7.1" Х. Едноставен за инсталација, свитлива, простор-за заштеда на енергија и може да се користи секоја година.Овие 3 запалени кутии се сите на еден приклучок, УЛ наведени, вие може да ја користите за да ги красат каде било лесно, додадете малку одмор навиваат за вашиот двор/дома декор, правење на вашиот Божиќ време незаборавни и полн со забава. 3 Божиќ запалени подарок кутии со вода бран дизајн, украсени со симпатична лакови кои има борови шишарки, црвени бобинки, зелени лисја и борови иглички украси, светне со 60 топло бела LED светла, совршено светло до вашата дневна соба и под елката.Овие запалени Божиќ кутии се убави во текот на денот и волшебно во текот на ноќта, совршена како Божиќ двор украси, Новогодишни надвор украси, затворен Божиќ украси, место каде било да се создаде празнична и весела атмосфера!.ATDAWN Сет од 3 Запалени Подарок Кутии веројатно е еден од вашиот најдобар избор.Нашата светла поставени на 3 Божиќ запалени подарок кутии со вода бран дизајн, украсени со симпатична лакови кои има борови шишарки, црвени бобинки, зелени лисја и борови иглички украси, светне со 60 топло бела LED светла, совршено светло до вашата дневна соба и под елката.Овие запалени Божиќ кутии се убави во текот на денот и волшебно во текот на ноќта, совршена како Божиќ двор украси, Новогодишни надвор украси, затворен Божиќ украси, место каде било да се создаде празнична и весела атмосфера!.

Кон својствата

Производи во категоријата