Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sony СРС-XB31 Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Бела (SRSXB31/W)

Sony СРС-XB31 Пренослива Безжична Bluetooth Звучници, Бела (SRSXB31/W)

DEN 4078.80
 

Производот е достапен
Достапност

Се почувствува моќта на ЕКСТРА БАС со Live Sound Mode за извонредно 3 D звук искуство.Водоотпорен и dustproof IP67 дизајн за грижете се-бесплатно користење.Изградба на енергија со различно обоени линија светлина и блескави strobe.Се слуша во текот на целиот ден и ноќта со до 24 часа на батеријата.Поврзете и додадете повеќе звучници (до 100) со Безжична Партија Синџир.Го земам и се игра со лесни, преносливи дизајн.Додадете екстра звучник за стерео звук.Во кутија : USB Кабел.Им даде на вашата партија поттик со Xb31 безжичен звучник.Даде партијата поттик со екстра бас.Живеат звук режим користи уникатни звучници за да се даде три-димензионални музички фестивал атмосфера.Партија бустер додава повеќе да се забавуваат да повод, и IP67 Waterproof1 дизајн зема партијата насекаде.

Кон својствата

Производи во категоријата