Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sammic 2053192 Диск Стража, Ca-401

Sammic 2053192 Диск Стража, Ca-401

DEN 1808.40
 

Производот е достапен
Достапност

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 6.0 " L X7.0 " W X10.0 " H. Точка Пакет Тежина : 1.9 кг.Земја На Потекло : Сад.Sammic 2053192 Диск Стража, Ca-401. Sammic произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Кон својствата

Производи во категоријата