Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tru-Ray - 102997 Сулфит Изградба на Хартија, 9 x 12 Инчи, Злато, 50 Листови - 054402

Tru-Ray - 102997 Сулфит Изградба на Хартија, 9 x 12 Инчи, Злато, 50 Листови - 054402

DEN 118.08
 

Производот е достапен
Достапност

76 lb.хартија.Киселина-слободен за помалку исчезнат. 50% рециклирани влакна содржина.Рециклираат.Во тешка категорија 100% ддв-обоена сулфит хартија има подолги и посилни влакна кои е тешко доволно да се преземат напад, виткање и виткање без пукање и нагон за чешање на окото.Неговите супериорни исчезнат-отпор држи проекти посветла и новак подолго.

Кон својствата

Производи во категоријата