Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
На Peanutshell Aflutter Креветчето Постелнината во Собата за Бебе Девојки | 3 Дел Флорални Расадник Set | Бебе Ќебе, Креветчето Лист, Креветчето Здолниште Вклучени

На Peanutshell Aflutter Креветчето Постелнината во Собата за Бебе Девојки | 3 Дел Флорални Расадник Set | Бебе

DEN 1079.76
 

Производот е достапен
Достапност

Убавината на природата доаѓа на живот со Peanutshell Aflutter флорални и пеперутка тематските 3 Дел Креветчето Сет Постелнина.Ова бебе соба постелнина сет вклучува реверзибилна креветчето утешителот, а опремени креветчето лист и прашина кавга..сите во touchably мека и машина перат микрофибер.Бебето утешителот, со нијанси на розова и аква игра против бела основа со shimmery злато металик акценти, со цвеќиња и пеперутки го исфрли заедно на brushstroke позадина.На реверзибилна утешителот карактеристики на креветчето лист појавување дизајн на грбот; два пати стил опции.Совршена како расадник акцент или чиста, мека површина, за стомак време.Супер меки опремени креветчето лист карактеристики розова флорални дизајн со златен пеперутки низ мека ткаенина и ги вклучува сите околу еластична за безбедно и сит се вклопуваат.3 двострано печатење печати прашина кавга координати со утешителот и да има поголема 16 инчен капка и се вклопува во стандардната креветчето душек 52 од 28 инчи.Вие ќе имате прекрасен прилог на било бебе девојка е цвет и пеперутка тематските расадник со овие 3 суштински елементи.Убавината на природата доаѓа на живот во Aflutter 3pc расадник кревет колекција од Кикирики Школка.Во креветчето ватенка, нијанси на розова и аква игра против бела позадина со shimmery злато металик акценти, со цвеќиња и пеперутки го исфрли заедно на brushstroke позадина, сите печатени на мека, лесна грижа микрофибер.Го монтира креветчето лист, со цел да се вклопи стандардна големина креветчето душеци 28x52, се одликува со ширум цвет и пеперутка печати во розова, аква и злато на свежа бела позадина, и е мека против бебешка кожа.3 двострано прашина кавга координати лесно во тонска розова точка на печатење.Прекрасен прилог на било бебе девојка цвет и пеперутка тематските расадник или соба и ги координира совршено со нашите Цветни бебе соба Оркестарот, Флорални Креветчето Лист Сетови, за Менување на Подлога Опфаќа, Цвет Креветчето мобилни телефони, и Playard Листови.

Кон својствата

Производи во категоријата