Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FenchelShades.com Абажур 6 Топ Дијаметар x 13 Дното Дијаметар x 12 Коса Висина со Миење (Spider) Прилог за Светилки со Харфа (Лен Зимзелен)

FenchelShades.com Абажур 6 Топ Дијаметар x 13 Дното Дијаметар x 12 Коса Висина со Миење (Spider) Прилог за Светилки

DEN 926.40
 

Производот е достапен
Достапност

Топ Дијаметар : 6" Дното Дијаметар : 13" Коса Висина 12".Прилог Стил : Ова Абажур Работи со Сијалици со Харфа (Не се Вклучени).Миење Прилогот има Стандардна 1/2" Капка, или од Одморите, од Врвот на Сенка.Хардвер Боја : Никел.Абажур Опфаќа : Лен Зимзелен.Сите Producuts Сопствени Направени во САД.Миење Абажур за Употреба на Биро Светилки или на Маса Светилки со свирењето на Харфа.Внатрешноста е бела styrene (бела пластика).На врвот и дното од оваа точка се заврши со Валани Раб.

Кон својствата

Производи во категоријата