Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vifa Копенхаген 2.0 - Bluetooth Звучници| Нордиска Дизајн | Совршен Пренослив Безжичен Звучник за Apple iPhone iOS и Samsung Android (Чеша Црна)

Vifa Копенхаген 2.0 - Bluetooth Звучници| Нордиска Дизајн | Совршен Пренослив Безжичен Звучник за Apple iPhone

DEN 19176.00
 

Производот е достапен
Достапност

ЕКСКЛУЗИВНО СТИЛ И ФЛЕКСИБИЛНОСТ – Ако имате голем простор и сакате да ја пополните со Висока резолуција аудио, ново подобрување на Копенхагенскиот 2.0 ќе го прават тоа подобро од повеќето преносни Bluetooth звучници.Не само што е Vifa Копенхаген 2.0 убаво дизајниран Bluetooth звучник, тоа исто така обезбедува моќен аудио перформанси.Наградуваниот ДИЗАЈН –Копенхагенскиот 2.0 е дадено признание за својот квалитет и квалитет по добивањето на две награди за најдобар дизајн на производот; i F Награда за Дизајн и Red Dot Награда за Дизајн.ЅВЕЗДЕНИ ЗВУК – Копенхаген 2.0 пакети шест индивидуални возачи (две високотонци, две midrange возачи, и две woofers) во една единица, обезбедувајќи моќни квалитет аудио перформанси со јасно издигнувања и стабилна бас.Покрај тоа, neodymium магнет возачи бидете сигурни јасна и отворена treble е да се репродуцира беспрекорно.КОНЕКТИВНОСТ – Направен за споделување, Копенхагенскиот 2.0 звучникот користи Bluetooth и Wi-Fi, лесно да се поврзете со било домашна безжична мрежа, ќе ви овозможи и да репродуцирате музика директно на звучникот од повеќе уреди.Исто така, тоа ви овозможува да interconnect со други Копенхаген 2.0 или Стокхолм 2.0 звучници, кои ви даваат вистинска звучно искуство.ВО КУТИЈА – Vifa Копенхаген 2.0, power кабел, ПОМОШЕН 3,5 мм мини џек кабел, патна торба, брз водич и гаранција.Енергична атмосфера.Живописни бои.И дека разбраното Нордиските изгледаат и се чувствуваат.Vifa е кул, умен Копенхаген говорникот сега доаѓа во надградена верзија, овозможувајќи ви да interconnect со други Копенхаген 2.0 или Стокхолм 2.0 звучници во вашиот дом.

Кон својствата

Производи во категоријата