Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Guard4U 280Pcs 14-Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Отворање Кадар Прстен, E-Клип Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен Асортиман Сет

Guard4U 280Pcs 14-Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Отворање Кадар Прстен, E-Клип Circlip Надворешни Задржувајќи

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Надворешни Задржувајќи Прстен E-Клип за Полнење, имаат добра хемиска отпорност, ги Исполнува DIN6799 спецификации.Сите производи се направени на 304 Нерѓосувачки челик, Обезбедува Одлична Рѓа Отпор во Вода Апликации, Погодна за Внатрешна и Надворешна Употреба.Надворешни circlip за retension на лежишта, запчаници, pulleys итн.Пакување Количина : 14 метрички големини,1.5 mm(20pcs), 2.0 mm(20pcs), 2,5 mm(20pcs), 3.0 mm(20pcs), 3.5 мм(20pcs), 4mm(20pcs), 5mm(20pcs), 6mm(20pcs),7mm(20pcs),8мм(20pcs),9mm(20pcs),10мм(20pcs),12mm(20pcs),15mm(20pcs).Вкупно 280pcs;.Сите кои се содржани во еден здрав и транспарентна пластична кутија, може да се користи за складирање кутија.Лесно да се инсталира и трајни производи за употреба.Guard4 U Нерѓосувачки Челик E-Клип Circlip Надворешни Задржувајќи Прстен Асортиман Поставите *Дизајн : E Тип *Боја : Сребро на Ѕвонење *Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик *Спакувана во пластична кутија.Листа: Надворешни Задржувајќи Прстен 1.5 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 2.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 2,5 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 3.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен од 3,5 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 4.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 5.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 6.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 7.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 8.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 9.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 10.0 mm : 20pcs; Надворешни Задржувајќи Прстен 12.0 mm : 20pcs; Надворешна Задржувајќи Прстен 15.0 mm : 20pcs;.

Кон својствата

Производи во категоријата