Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
24V 2A Литиум Батерија Полнач за Jazyy Енергија инвалидска Количка,Гордост Електрична инвалидска Количка Полнач,Рубикон Енергија инвалидска Количка Полначот(HP0060W(l2)-M)

24V 2A Литиум Батерија Полнач за Jazyy Енергија инвалидска Количка,Гордост Електрична инвалидска Количка Полнач,Рубикон

DEN 1413.12
 

Производот е достапен
Достапност

★Функција : 24 V2 AH литиум батерија полнач, погодна за разни видови на електрични колички. ★Се прилагодат бренд : HIGHPOWER литиум батерија количка полнач е специјално дизајниран за Гордост,Вози,1800wheelchair,Рубикон,Рубикон, Innuovo,и други брендови на електрична инвалидска количка полнач, продажба и за 20 години, квалитетот е достоен за доверба. ★Употреба : се Применува за 100 до 240 V напон,Црвени светла се полни и зелените светла се целосно наполнета. ★Го приклучокот : Опремени со специјални конектори за електрична инвалидска количка. ★По продажба : Ние обезбеди секој купувач со 18 месеци од супер долго по-продажбата на услугата, за да ви овозможи со најдобра услуга.батерија полнач,МОДЕЛ : HP0060 W(L2)-М.

Кон својствата

Производи во категоријата