Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Giles 34324 Лифт Собранието, 115V, Сп-400G

Giles 34324 Лифт Собранието, 115V, Сп-400G

DEN 18406.56
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет Димензии : 8 L x 36 H x 8 Winches.Пакет Тежина : 14.8 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 34324. Giles 34324 Лифт Собранието, 115 V, Сп-400 G.Вистински ОЕМ замена дел.Giles произведува целосна линија на fryers, капи, breading и тесто маси, загрева merchandisers, и повеќе.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Кон својствата

Производи во категоријата