Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell E-Клип Circlip - 400Pcs 15-Големина Надворешни Потпорни Вратило Кадар Прстен Јаглероден Челик Црна Асортиман Комплет

uxcell E-Клип Circlip - 400Pcs 15-Големина Надворешни Потпорни Вратило Кадар Прстен Јаглероден Челик Црна Асортиман

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сет Вклучува : 15 Големини(Метрички) : 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.5 мм, 4mm, 4.5 мм, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, 11mm.Целосно : 400 Pcs.Материјал : изработена од Јаглероден челик, Површински третман : Blackening.обезбедување на добра отпорност на корозија и високи температури.Карактеристики : пролет метален клип карактеристики 3 prongs што го даде тоа Е форма која се вклопува во жлебот на метал вратило собранието.Примена : Овие E-Клипови задржување на прстените кои се вклопуваат во металниот жлебот на окното за да се обезбеди предмети.Примена : E-Клип Circlip користи за апаратот поправки, лого, запчаници, pulleys, и разни поправка проекти.Надворешниот Кол. : А Внатрешниот Кол. : Б. Дебелина (т) : В. Материјал : Јаглероден Челик.Боја : Црна.

Кон својствата

Производи во категоријата