Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Премиер-Линија 9186361 Socket Set Завртки, Метрички, M6-1.0 X 25ММ, Црна Оксид Обложен Челик, 10-Пакет

Премиер-Линија 9186361 Socket Set Завртки, Метрички, M6-1.0 X 25ММ, Црна Оксид Обложен Челик, 10-Пакет

DEN 284.88
 

Производот е достапен
Достапност

Големина : M6-1.0 X 25ММ.Обезглавени завртка која седи или под површината еднаш ќе се инсталира.Внатрешни штекер вози бара Ален клуч (хексадецимален копче) за да се инсталира.Инсталира во внатрешно навој дупка за да држете објект во место.Често се користат во машини за да се обезбеди запчаниците за да шахти.Socket set кап завртки имаат првенство поени кои произведуваат тенок раб дека копа во тврди површини за безбедна задржете.Оваа fastener е без глава и содржи внатрешна хексадецимален диск.Користете Ален клуч (хексадецимален копче) за да се обезбеди со потребен вртежен момент како што е потребно.Иако често се користат во машини, тие може да се најде низ дома, како и да се обезбеди прозорец чудак се справува да прозорец оператори или да се одржи внатрешни работи вратата копчиња за вретена.Должина се мери од врвот на fastener на база на купот точка.

Кон својствата

Производи во категоријата