Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Jackery PowerCable 12V Автомобилот Олово-Киселина за Полнење на Батеријата Кабел, запалка приклучок за Plug да Алигатор Батеријата Стеги за Автомобил на Батеријата, Компатиби?

Jackery PowerCable 12V Автомобилот Олово-Киселина за Полнење на Батеријата Кабел, запалка приклучок за Plug

DEN 863.76
 

Производот е достапен
Достапност

Основана во 2012 година, Jackery е специјализирана во обезбедување на отворено зелена енергија решенија за истражувачи.Jackery преносни моќ станица, моќта на отворено.Само Компатибилни со Jackery Соларни Генератор Explorer 1000/500/240. 15-20mins за 40-60 Ah батеријата и 30-40mins за 60-100 Ah батеријата за да добиете целосно да се полнат, потоа започнете antomobile. 12 V/10 A Автомобил Полнење на Батеријата Кабел со Алигатор Клипови. 16 AWG, 100% бакарна жица.Изолација заштита : НЕ изложени метал, безбедност е во употреба.УЛ уверение.Лесно Подесување : силна и удобна рачка за лесно и директно задолжен.Само Костим за 12 V/10 A Олово-киселина Батерија, НЕ се ПРИМЕНЛИВИ ЗА ЕЛЕКТРИЧЕН АВТОМОБИЛ.Jackery беше основана во Силиконската Долина во 2012 година. Со state-of-the-art R&D и производство на експертиза, Jackery започна првиот Литиум Преносни Моќ Станицата во 2015 година. Како индустриски лидер во преносни моќ, Jackery е специјализирана во обезбедување на отворено зелена енергија решенија за истражувачи.Со trickle полнење дизајн, голема и само за полнење на автомобилот олово-киселина батерии преку поврзување Jackery моќ станици.ЗА БЕЗБЕДНОСТА : ВЕ МОЛАМ НЕ СЕ ПОВРЗЕТЕ НА ОВОЈ ПРОИЗВОД НА ДРУГИ УРЕДИ.Ве молиме проверете ги вашите позитивни и негативни полови на кабелот пред полнењето.

Кон својствата

Производи во категоријата