Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2Pack HPB18 3.6 Ах 18V Замена за Црна и Декер Батерија 18V HPB18-ОТВОРАЊЕ 244760-00 A1718 FSB18 FEB180S A18 FS18FL(Три prongs за Black & Декер).

2Pack HPB18 3.6 Ах 18V Замена за Црна и Декер Батерија 18V HPB18-ОТВОРАЊЕ 244760-00 A1718 FSB18 FEB180S A18

DEN 1007.76
 

Производот е достапен
Достапност

【КАПАЦИТЕТ】3600m Ah 18 V Ni-МЗ. 【COMPATIBLITY】професионална замена на батеријата за Black & Декер Cordless алат HPB18-ОТВОРАЊЕ HPB18 244760-00 A1718 A18 A18 E Лавина FS180 BX FS18 BX FS18 FL FSB18 NST2118. 【РЕЗЕРВНАТА БАТЕРИЈА ЗА ТВОЈОТ АЛАТКА】прифатлива цена спасува од обврската да repurchase нов скапи алатка. 【КВАЛИФИКУВАНИ】Заменетата батерија се CE, FCC и ROHS заверена и тестиран од страна на производителот за да одговара на ОЕМ производи.Со користење на квалификуван производи безбедно.Ако вашиот производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас, ние ја поддржуваме 12месеци замена на време.Батеријата Напон : 18 V. Капацитетот на Батеријата : 3600m Ah.Батерија Тип : Ну-МЗ.За HPB18, HPB18-ОТВОРАЊЕ, HPB18-OPE2, 244760-00, FSB18, FS18 C, FS18 BX, FS180 BX, A18, FS18 FL.BD18 PSK, BDGL1800, BPT318, BPT318-XE, CCS818, CCS818-2, CD182 K-2,.CD18 SFRK, CD18 SK-2, CDC180 AK, CDC180 ASB, CDC18 GK2, DGL18 K-2,.EPC18, EPC182 K2, EPC186, EPC186 BK, EPC188, EPC188 BK, EPC188 CBK, EPC188 XE, EPC18 CABK,.EPC18 CAK, EPC18 K2, FS188 F4, GC818, GCO18 SFB, GKC1817, GKC1817 NH, GKC1817 P, GLC2500,.HP188 F2 B, HP188 F3 B, HP188 F3 K, HP188 F4 BK, HPD1800, HPD18 K-2, HPG1800, HPG18 K-2,.KC1800 Sk, KS1880 S, NHT2218, NHT518, NPP2018, NPT3118, NS118, NST1118, NST1810,.NST2018, NST2118, NSW18, PS182 KB, PS18 K2, SS18, XTC183 BK, XTC18 BK.Батеријата модел : HPB18 3.6 battery Battery Напон : 18 VBattery Капацитет : 3600m Ah Battery Тип : Ну-МЗ.За HPB18, HPB18-ОТВОРАЊЕ, HPB18-OPE2, 244760-00, FSB18, FS18 C, FS18 BX, FS180 BX, A18, FS18 FL.Компатибилен За Black&Декер Модел : (по азбучен редослед).BD18 PSK, BDGL1800, BPT318, BPT318-XE, CCS818, CCS818-2, CD182 K-2,CD18 SFRK, CD18 SK-2, CDC180 AK, CDC180 ASB, CDC18 GK2, DGL18 K-2,EPC18, EPC182 K2, EPC186, EPC186 BK, EPC188, EPC188 BK, EPC188 CBK, EPC188 XE, EPC18 CABK,EPC18 CAK, EPC18 K2, FS188 F4, GC818, GCO18 SFB, GKC1817, GKC1817 NH, GKC1817 P, GLC2500,HP188 F2 B, HP188 F3 B, HP188 F3 K, HP188 F4 BK, HPD1800, HPD18 K-2, HPG1800, HPG18 K-2,KC1800 Sk, KS1880 S, NHT2218, NHT518, NPP2018, NPT3118, NS118, NST1118, NST1810,NST2018, NST2118, NSW18, PS182 KB, PS18 K2, SS18, XTC183 BK, XTC18 BK.

Кон својствата

Battery model:
HPB18 3.6 battery

Производи во категоријата