Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bigroof 4pcs Ортопедски Кревет Оптоварување Перница Сет, Читање Триаголник Перница за Спиење Грбот и Нозете Поддршка Оптоварување Перница за Спиење

Bigroof 4pcs Ортопедски Кревет Оптоварување Перница Сет, Читање Триаголник Перница за Спиење Грбот и Нозете

DEN 3263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одделени Пена Оптоварување Перници - На Кревет Оптоварување Перница лесно да одговара на било кревет, обезбедување на дополнителни утеха и поддршка при седење или спиење.Ногата Оптоварување Перница ублажува непријатност и притисокот во нозете, колената, колковите и долниот дел на грбот.Може да се соберат на 4 перници на било кој начин и место на било кое место ви се допаѓа.Мулти-користете & Здрав - ја Подобрува вашиот сон положба на телото, што може да помогне за спречување на здравствени проблеми со вашиот ' рбет, вратот и рамениците.Прилагодлива Висина Дизајн - Можете да ги користите лепенка за да се прилагоди на висината на перница, ергономски дизајн форма може да ви обезбеди со особено удобно држење на телото кога ќе се седење или спиење.Позиција на назад перница исправен додека сте гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или читање во кревет, користат нога перница за да ги подигнете вашите нозе и стапала.Премиум Мемориска Пена Перница - На ергономски перница memory пена реагира на топлина и притисок, кој може да е тесно одговара на обликот на телото, безбедно и удобно.Лесно да се чисти - Со zippered капак дизајн е лесно да се отстрани, мека и дише.И надворешниот опфаќа машина се перат со grippy долната страна за да се спречи кревет оптоварување од лизгање надвор.Вклучува две вакуум кеси за лесни за складирање.

Кон својствата

Производи во категоријата