Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Biswing Божиќ Отворено Бонбони Трска Светла, 12 Компјутери Божиќ Пат Маркери со 72 Смета Топло Бела Светла, Connectable за Внатрешна Отворено Празник Walkway Патио Градина Божиќ ?

Biswing Божиќ Отворено Бонбони Трска Светла, 12 Компјутери Божиќ Пат Маркери со 72 Смета Топло Бела Светла,

DEN 2133.60
 

Производот е достапен
Достапност

Божиќ Бонбони Трска Пат Светла : Направете вашиот простор во Божиќ рај.Украсете со нашите сет од 12 запалени бонбони трска е една прекрасна слика на вашиот Божиќ декорација, додавање на посебен шарм на празнична дома декор.Донесување на вас и вашите гости во топла Божиќ светот, и имаат посилно чувство на одмор атмосфера.Совршена Големина & Трајни : Секој Божиќ бонбони трска е a16 инчи висок.Отворено Божиќ украси се направени од високо квалитетни пластични, кој е многу силен и издржлив.На здрав сијалица е лиен во штекер за да формираат обезбеди интерфејс кој заклучува компоненти, спречување на нив од испаѓање и продолжување на нивниот животен век.Пакет се Вклучени : 2 поставува отворено бонбони трска светла, секој сет има 6 бонбони трска светла.Целосно 12 бонбони трска светла со 72 блескаво сијалица светла, 12 црна пластика удели.Ние имаме резервна копија за вас само во случај, под услов 2 резервни осигурач и 4 дополнителни блескаво светилки во пакет.Connectable Отворено Бонбони Canes : Секој Божиќ светло сет доаѓа со крај-до-крај приклучок и пластовидно приклучок, може да се connectable до 14 сетови.Сите што треба да направите е да поставите прашање во мека земјата, или можете исто така да се откажам од нив на дрво, прозорец, елка или ѕид.Ве молиме љубезно ги задржи овие отворено декоративни светилки од потопување во вода.Совршен за Божиќ Отворено Оркестарот : Празнично, елегантен и совршен акцент за вашата внатрешна и надворешна Божиќ украси, се создаде симпатична празник дисплеј со сет на бонбони трска светла, убава Божиќ подароци за сите на вашето семејство и пријатели.Место нив во вашата градина, тревник, дворот, flowerbed, ограда, walkway или било каде сакате, тие ќе се создаде пријатна Божиќ се чувствуваат на вашиот простор.Нашиот Божиќ бонбони трска светлата во собата е идеален Божиќ декорација дека е неопходен во вашиот дом!.На отворен пат, светлата се изработени од високо квалитетни пластични, тоа можат да го издржат сите видови на временските услови со трајни.Секој Божиќ светло сет доаѓа со крај-до-крај приклучок и пластовидно приклучок, може да се connectable до 14 сетови.Празнична, елегантен и совршен акцент за вашата внатрешна и надворешна Божиќ украси, се создаде симпатична празник дисплеј со сет на бонбони трска светла, убава Божиќ подароци за сите на вашето семејство и пријатели.

Кон својствата

Material:
Plastic

Производи во категоријата