Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Joliyoou Божиќ Тремот Светлина Маска, 11.8 x 9.1 x 3.7 Дедо мраз Божиќ Отворено Светло Маска, Божиќ, Празник Украси Тремот Светлина ги Опфаќа за Гаража, Тремот, Пред Врата

Joliyoou Божиќ Тремот Светлина Маска, 11.8 x 9.1 x 3.7 Дедо мраз Божиќ Отворено Светло Маска, Божиќ, Празник

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

Божиќ Дедо Тремот Светилка Покрие X 1, Големина 11.8"L x 9.1"W x 3.7"Х. Премиум Материјал : Направен од квалитетот ЕВА пластични материјали, Joliyoou тремот светлина поклопецот е многу мека и издржливи.Тоа може да биде изложен на директна сончева светлина и дефинитивно може да се користи во дожд и снег.Таа има прекрасен уникатен кристализиран текстура која го прави да изгледа како вистински снег.Симпатична Дедо мраз Лице изглед : Joliyoou Божиќ тремот светлина поклопецот е дизајниран во изгледот на Дедо мраз лице.Red hat, украсена со црвена бери, бела веѓата или брадата, насмеани очи и симпатични насмевка ви донесе со добро расположение моментот кога ќе се види тоа.Супер Лесно Рата : Joliyoou Дедо тремот светлина корица има еластична лента со добра еластичност, која им овозможува на тоа одговараат за повеќето светилка и не е лесно да падне.Сите што треба да направите за инсталација е да се повлече еластичен на рака и му даде светилка убав сит се вклопуваат.Голема идеален за тремот, од страна на влезот и гаражни врати.Уникатен Божиќ Атмосфера : Joliyoou светлина поклопецот е во добро светло на пренос.Кога во прилог на светилка, светлината од Дедо мраз лице е многу убава и симпатична.Дедо мраз, човек донесување на Божиќ подароци, додава голем фестивал и празник на допир на вашиот дом и да е голем идеал да добредојдовте зима и Божиќ.Голем Знак на Добредојде Зима и Божиќ.Додавање на Вашите Зимски Повеќе Топлина и Радост.Доаѓа со Дедо мраз тремот светилка покрие x 1. Големина : 11.8"L x 9.1"W x 3.7"Х. Материјал : ЕВА пластика.Мека, Трајни & Водоотпорна.Добра Светлина Трансмисија.Еластична Трака за Лесна Инсталација.

Кон својствата

Производи во категоријата