Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SmartGuard 4-Годишно Кујна Производи За Заштита На План ($2250-$2500) Е-Пошта Испорака

SmartGuard 4-Годишно Кујна Производи За Заштита На План ($2250-$2500) Е-Пошта Испорака

DEN 3785.28
 

Производот е достапен
Достапност

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за механички и електрични неуспеси по својата производителот ќе истече.Обезбедува национално ниво поправка поддршка, како на условите најде на заштита план производот страница.Покриеност и тврдат дека границите се применуваат.Видете заштита план детали подолу со кликнување на "Гаранција"линк.Започнува ден по производителот истекот, обично на 1 година од купување датум.Ако опфатени поправка не може да биде завршен, ќе биде надоместен со подарок карта за до износот на вашата оригинална набавната цена.

Кон својствата

Производи во категоријата