Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
uxcell E-Клип Circlip - 6mm Надворешни Потпорни Вратило Кадар Прстен Јаглероден Челик Црна 100pcs

uxcell E-Клип Circlip - 6mm Надворешни Потпорни Вратило Кадар Прстен Јаглероден Челик Црна 100pcs

DEN 131.76
 

Производот е достапен
Достапност

Спецификации : Надворешниот Кол. : 6mm/0.23";Внатрешните Кол. : 2.4 mm/0.09";Дебелина (т) : 0.4 mm/0.02".Материјал : изработена од Јаглероден челик, Површински третман : Blackening.обезбедување на добра отпорност на корозија и високи температури.Карактеристики : пролет метален клип карактеристики 3 prongs што го даде тоа Е форма која се вклопува во жлебот на метал вратило собранието.Примена : Овие E-Клипови задржување на прстените кои се вклопуваат во металниот жлебот на окното за да се обезбеди предмети.Примена : E-Клип Circlip користи за апаратот поправки, лого, запчаници, pulleys, и разни поправка проекти.Надворешниот Кол. : А Внатрешниот Кол. : Б. Дебелина (т) : В. Материјал : Јаглероден Челик.Боја : Црна.

Кон својствата

Производи во категоријата