Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
БОШ БЕЗБЕДНОСТ ВИДЕО DS938Z 50ft ДИЈАМЕТАР КОМЕРЦИЈАЛНИ ТАВАНОТ MNT ПИР (NA)

БОШ БЕЗБЕДНОСТ ВИДЕО DS938Z 50ft ДИЈАМЕТАР КОМЕРЦИЈАЛНИ ТАВАНОТ MNT ПИР (NA)

DEN 1584.00
DEN 2111.76
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Multicast и Интернет стриминг.Алармот на текст и реле излез.ONVIF conformant.надзор камери; безбедносни камери; LCD екрани.Карактеристики DVD-како квалитет H. 264 видео, во до 25/30 слики во секунда, преку IP мрежи.Единица подржува PAL и NTSC извори и дава основни детектор на движење.Енкодерот обезбедува двонасочно аудио комуникација паралелно со видео.ВИП X1 XF E обезбедува Двојна Стриминг.Тоа е во состојба да генерира два самостојно да се конфигурираат видео потоци.ВИП X1 XF E е ултра-компактен, па тоа е совршен за секоја апликација која зависи од простор за заштеда на решенија.

Кон својствата

Производи во категоријата