Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сива Слива Прстен Носител Перница & Свадба Цвет Девојка Кошница Set | Алекс Емоции | Биг Цвет Колекција

Сива Слива Прстен Носител Перница & Свадба Цвет Девојка Кошница Set | Алекс Емоции | Биг Цвет Колекција

DEN 669.60
 

Производот е достапен
Достапност

Материјали : Алатници, Сатен, Brooch.Боја : Сива, Слива.Прстен Перница Големина : 7" x 7" (17.8 x 17.8 cm).Кошница Големина : 6,3" во дијаметар. 100% рачно изработени и Висок Квалитет Само со Алекс Емоции.Сива Слива Свадба Кошница и Прстен Перница Поставите Сива и Виолетова Прстен Носител Перница и Цвет Девојка Кошница Поставени Пурпурна Прстен Држачот.Убава свадба сет!Изработен од сатен, панделки.Перница мерки : 7 инчи x 7 инчи (17.8x17.8cm) Кошница мерки : 6,3 инчи во дијаметар.Лентата на оваа перница и кошница може да се промени за да се координира со вашата свадба бои.Други свадба додатоци може да се направи со кошница и перница - само ги споделите со нас!Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете ја вашата свадба датум во белешките на продавачот поле на работа : ) ве Молиме слободно да се convo мене со какви било прашања може да имате & благодарност за гледање!.

Кон својствата

Производи во категоријата