Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Rear View Camera приклучен Кабел за Auris Avensis Camry е корола Prius RAV4 со GEN5 / GEN6

Rear View Camera приклучен Кабел за Auris Avensis Camry е корола Prius RAV4 со GEN5 / GEN6

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Rear View Camera приклучен Кабел за Auris Avensis Camry е корола Prius RAV4 со GEN5 / GEN6. Спаси од поврзување на резервни автомобил задните видите камери без видео интерфејс.Компатибилен со Prius, RX опремени со MFD GEN5. Не постои ризик од voiding автомобил гаранција како кабел нуди едноставен Plug&Play конекција, без потреба да се намали автомобил жици.Сликата од камерата се појавува на екранот автоматски кога ќе го вклучите да се смени.Rear View Camera приклучен Кабел за Auris Avensis Camry е корола Prius RAV4 со GEN5 / GEN6.

Кон својствата

Производи во категоријата