Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
8pcs A/C Автомобил клима Ладење Конектор Адаптер Црева AC CH-138 Поставени Комплет

8pcs A/C Автомобил клима Ладење Конектор Адаптер Црева AC CH-138 Поставени Комплет

DEN 285.36
 

Производот е достапен
Достапност

8 во 1 Сет клима уред Адаптер Црево : Идеален за R134a и R-12 возило/C системи.Црево Големина : 1/4"x3/16", 1/4"x1/8", 3/8"x1/4", 1/2"x1/4".Адаптер Големина : 1/4"x1/4", 1/4"x3/16", 1/4"x1/8".Мулти-функционални автомобилската климатизација ладилни конверзија зглобовите,табела фитинзи,еден-време за да се задоволат вашиот автомобил потреби!.Гума и Метал материјал, трае долго; Лесен за употреба и инсталирање, силна запечатување.Пакетот Вклучува : 2 x Флексибилни Адаптери 3 x 90°Адаптери 1 x Висока Страна Адаптер 1 x Машки Адаптер 1 x Адаптер ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме бидете внимателни при изборот на големината на цевководни фитинзи за вашите проекти.

Кон својствата

Производи во категоријата