Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Syma X5C 4 Канал 2.4 GHz РК Истражувачи Quad Copter w/ Камера

Syma X5C 4 Канал 2.4 GHz РК Истражувачи Quad Copter w/ Камера

DEN 1535.76
 

Производот е достапен
Достапност

Опремен со ХД камера.Се изврши ротација на притиснете на копче со 360 степени eversion, Ветер отпорни и може да биде пренесен во затворени простории или на отворено. 6-оската Жиро стабилизација систем обезбедува максимална стабилност за време на летот. 7 Минута лет време и 100 минути бесплатно време.Љубезно се однесуваат на прирачник за отстранување чекори.Главни Карактеристики : 6-оската Жиро стабилизација систем го прави хеликоптер повеќе стабилна и флексибилна кога се вее.Правец на отпорни и може да биде пренесен во затворени простории или на отворено Модуларен дизајн структура се применува, повеќе едноставни за собрание и лесен за одржување 360 степени Eversion и фрлање на лет функција.Опремен со ХД Камера Лево / Десно рака гас режим да може да се променливи од испраќачот (2 во 1) Вклучува : 1 x Syma X5 C РК Quad Copter 1 x 2.4 G Remote Controller (не се вклучени 1.5 v AA батерии) 1 x полнење преку USB кабел 4 x Ротирачки нож 4 x Заштита рамки 2 x Слетување пропадна 1 x Шрафцигер 1 x 3.7 V 500m Ah Li PO батеријата 1 x Прирачник за Корисникот.

Кон својствата

Производи во категоријата