Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BDK Max Shield Автомобил Покритие за Киа Оптима - УВ Доказ, водоотпорен, Боја Безбедно, Дише

BDK Max Shield Автомобил Покритие за Киа Оптима - УВ Доказ, водоотпорен, Боја Безбедно, Дише

DEN 326.40
 

Производот е достапен
Достапност

Направени од не-плетени Полипропилен за breathability и мека на допир.Макс Заштита од Прашина, Облека, УВ и Сонце (отпорен на Вода - Не е целосно вода доказ).Не-нула ткаенина и сит се вклопуваат со сигурност grommets ви овозможи да се врзуваат надолу поклопецот или заклучите (заклучување не е вклучен). 1 година ограничена гаранција од страна на BDK - покрие дефекти на производи под нормална.Полу обичај се вклопуваат за Киа Оптима.BDK Max Shield Автомобил Покритие Полу-Обичај се Вклопуваат за Киа Оптима.Направени од Не-Плетени Полипропилен.Заштита на вашата инвестиција од штетна прашина, нечистотија, ѓубре, сонце, птици и други nuisances.Полу-обичај се вклопуваат Дише - ослободување на топлина лесно УВ и прашина доказ.Водоотпорен - добар за слаб дожд, утрото dew, слаби врнежи од снег. (не е 100% вода доказ) Складирање торба вклучени.Големина одговара - L : 191 W : 72 H : 57. Ве молиме проверете ја големината на вашето возило пред да го купите.Забелешка : За оптимално користење на покритие, ве молиме да користите автомобил покритие само кога вашиот автомобил е целосно сува и чиста.Ако вашиот автомобил е прашливи или нечисти, автомобилот може да опфаќа гребење или остави траги предизвикани од честички на нечистотија.

Кон својствата

Производи во категоријата