Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HATOSHI 6 PACK Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm/ Галакси Види Активен 2 40mm/ Галакси Види Активни Smartwatch Флексибилни Филм Јасно Меур-слободен Max Покриеност Сл?

HATOSHI 6 PACK Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm/ Галакси Види Активен 2 40mm/ Галакси

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

Обезбедува чиста и транспарентен начин да го одржувате вашиот уред(s) се заштитени.Екстра простор е оставен околу границите за вашиот случај да заврши околу рабовите на вашиот мобилен без мешање со стакло, компатибилен со повеќето случаи. [Високо Транспарентен] 99% HD флексибилни, а сепак цврсти филм држи висока одговор точноста, издржливост, не-yellowing транспарентност и шарени екранот квалитет.Обезбедува чиста и транспарентен начин да го одржувате вашиот уред(s) се заштитени.Тоа е нормално за меурчиња да се случи за време на апликација, бидејќи тие ќе исчезнат после 24hrs.На HATOSHI филм карактеристики лекување, како и, нула-доказ способности. [Лекување] Термопластични уретан јасно екран со мазна стакло-како површината е класифициран како "паметни филм".За разлика од други заштитници, нашиот заштитник е во можност да се обликуваат на криви и круг рабовите на било кој уред, нудејќи целосна покриеност заштита.

Кон својствата

Производи во категоријата