Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Громот Група SLWT43060F, 30x60x35-Инчен Рамен Врвот Worktable, Комерцијални Работи на Маса, Кујна Храна Првично Табела

Громот Група SLWT43060F, 30x60x35-Инчен Рамен Врвот Worktable, Комерцијални Работи на Маса, Кујна Храна Првично

DEN 3096.00
 

Производот е достапен
Достапност

Спаси простор на вашиот countertop со Гром Група SLWT43060 F Рамен Врвот Worktable 30" x 60" x 35".Кој лесен-за-чистење на рамни врвот, оваа работа табела дава разноврсна и санитарни подготовка област во вашиот комерцијални кујната.Благодарение на својата рѓа-отпорни 430 нерѓосувачки челик, градежништвото, овој дел ќе го издржат барања на високо-волумен поставувања без да се прекрши или denting.За дополнителна погодност, оваа храна првично маса е изградена со поцинкуван undershelf за дополнителни складирање додека подвижните нозе и куршум нозе се обезбеди стабилност.Димензии : 30" x 60" x 35".

Кон својствата

Производи во категоријата