Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GEARWRENCH 8 Pitbull Двојна Материјал Долго Носот Клешти - 82177C

GEARWRENCH 8 Pitbull Двојна Материјал Долго Носот Клешти - 82177C

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

Висока потпора за заеднички дизајн обезбедува до 35% поголема сечење сила.Ласерски појачани сечење на рабови се намали чисти и да остане остри 50% повеќе.Крстот ново изведени вилица и заби дизајн за грчевито држејќи се и влечење.Топ контрола зона за вртење на ореви и сврзувачки елементи.Ноктите и жица носителот на жлебот на вилиците.На GEARWRENCH Pitbull линија на клешти е GEARWRENCH најнапредните спектар на индустриски клешти.На Pitbull линија на клешти понуда на индустриски / автомобилската техничар најдобар контрола и намалување на ден во ден и надвор.Тие се фалсификувани, од легиран челик и прецизност машински за долг живот и издржливост.На Pitbull клешти понуди уникатни карактеристики како што се K9 Вилици, кои се даваат силен стисок, дури и кога на 35° агол и висока потпора заедничкиот проект со кој се предвидува до 35% поголема сечење сила.

Кон својствата

Производи во категоријата