Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ivy Лејн Дизајн Куче Прстен Перница, Бела, Мала

Ivy Лејн Дизајн Куче Прстен Перница, Бела, Мала

DEN 996.00
 

Производот е достапен
Достапност

Мала бела прстен перница ви овозможува кучиња носат прстени надолу перница. 6-инчен плоштадот перница со organza кавга.Исто така доаѓа со 25-инчен од -3/4-инчен широк бел сатен лента и 2 велкро точки за обезбедување на јака или подигнат.Исто така достапни во голем за поголеми кучиња.Направете го вашиот најдобар пријател дел од вашиот голем ден.Направете го вашиот најдобар пријател дел од церемонијата со Ivy Лејн Милениче Перница или Крила.Изберете еден пар на крила или прстен под перница облека вашиот кучешки придружник.Убави и незаборавни свадба може да почне од најмалите детали или идеи, кои потоа се претвора во расположението или тема, што претставува вас.Ivy Лејн Дизајни прави вашата свадба оживее со координирање на додатоци за подобрување и свадба тема или идеја.

Кон својствата

Производи во категоријата