Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Orgonite Пирамиди Енергија Исцелување Кристал Orgone Пирамида Позитивна Енергија Генератор Аметист Orgonite Кристално за Чакра Рамнотежа (C)

Orgonite Пирамиди Енергија Исцелување Кристал Orgone Пирамида Позитивна Енергија Генератор Аметист Orgonite

DEN 719.76
 

Производот е достапен
Достапност

√Познат како заштита камен, ова orgonite пирамида може да се отстрани негативна енергија и да помогне да се прочисти умот. √Овој кристал пирамида претставува среќа и ќе донесе повеќе среќа во животот, благослови сите оние кои ја имаат. √Кристално Пирамида е широко се користат во јога, медитација и духовност, и луѓето тоа го нарекуваме енергетски генератор. √Направени од целосно еколошки и природни смоли, донесување посебен процесот на производство да се зголеми трајност на производот, ова orgonite пирамида може да издржи температура разлики и груби средини. √Оваа пирамида кристал декоративни парче е погоден за канцеларија, студија или дневна соба.Тоа е добра за вашето семејство може да се стави оваа прекрасна пирамида на вашето биро, канцеларија, кафе на маса, публикации како декорација за да го разубават вашиот дом.Orgonite Пирамиди Енергија Исцелување Кристал Orgone Пирамида Позитивна Енергија Генератор Аметист Orgonite Кристално за Чакра Balance Specification : Точка Име : Енергија Исцелување Кристал Orgone Pyramid Material : Crystal Size : 5*5cm Package Вклучува : 1*Orgonite Пирамида.

Кон својствата

Производи во категоријата